هدیه ویژه

کائنات از برکت سرشار است،
کافی‌است با آغوشی باز پذیرای آن باشیم.

تمام چیزهایی که در پیرامون ما و از طریق ما متجلی می‌شوند ابتدا در اندیشه و در بطن ذهن‌مان متبلور شده و حیات می‌یابند، و سپس انرژی گرفته و در جهان مادی شکل می‌گیرند. اگر مدام به بیماری و کمبودها فکر کنید، سرانجام بیمار و فقیر می‌شوید. اگر معتقد باشید که کائنات از برکت سرشار است و سعادت، زیبایی و فراوانی حق طبیعی شماست؛ ثروتمند، غنی، زیبا و سعادتمند می‌شوید.

جملات زیر چقدر برای شما آشنا هستند؟
- علم بهتر است یا ثروت.
- کم باشه ولی حلال باشه.
- کم می‌خوریم و گرد می‌خوابیم.
- شاید فقیر باشیم اما در عوض شرافتمندیم.
- معلوم نیست مال چند نفر رو خورده که همچین ماشینی سواره!
- با کار حلال نمی‌شه از این پول‌ها درآورد.
...
تمامی این‌ها و مواردی از این قبیل که متاسفانه از طریق رسانه‌ها و نظام غلط آموزشی، فیلم‌ها و سریال‌ها، بیلبردهای تبلیغاتی و حتی در اغلب خانواده‌ها بر آن‌ها دامن زده می‌شود، ما را برای فقیر بودن برنامه ریزی می‌کنند. ارقام وحشتناکی از آمار خیانت و طلاق ناشی از فقر و تنگ‌دستی را در جامعه مشاهده می‌کنیم که ناشی از این فرهنگ سازی غلط است.
به علت این نگرش‌های ریشه‌دار منفی‌ای که نسبت به زندگی داشته‌ایم و متأسفانه در فرهنگ ما رخنه کرده‌اند، خود به خود و به طور ناخودآگاه منتظر کمبود و تنگنا و مسائل و مشکلات زندگی بوده و هستیم، که کم و بیش همان‌ها هم نصیبمان شده است.
این طرز تفکر که در نوع خود ناشُکری و کفران نعمت است، موجب مسدود شدن جریان ثروت، وفور و خیر و برکت بی‌کران الهی به سمت ما می‌شود.

چرا اینگونه نیندیشیم که:
- علمِ با ثروت بهتر است.
- زیاد باشه و حلال باشه.
- خوب بخوریم و خوب بخوابیم تا سلامت باشیم.
- غنی باشیم و شرافتمند تا بتوانیم به دیگران هم کمک کنیم.
- تمام سعی‌ام رو می‌کنم تا با کار و پول حلال یه ماشین آن‌چنانی سوار شم!
- با کار حلال هم می‌شه از این پول‌ها درآورد.

این طرز تفکر و بینش ماست که ما را در مسیر دستیابی به ثروت و غنا و یا فقر و تنگ‌دستی همراهی می‌کنه.
حذف این باورهای غلط و جایگزین کردن اندیشه‌ها و بینش‌های مثبت با آنها موجب جریان یافتن فراوانی، ثروت و برکت کائنات به سوی ما می‌شود و در زندگی‌مان معجزه‌ها می‌آفریند.

سایت "ذهن زیبای من" در راستای به انجام رساندن رسالت خود یعنی آگاهی بخشی در کشف سلامتی، فراوانی، عشق و شادی و بهبود سبک زندگی شما عزیزان، اقدام به تهیه و تدوین مجموعه‌ی نفیسی از عبارات تاکیدی مثبت در قالب فایل‌های صوتی کرده است.
در این مجال، هدف ما این است که بی‌آموزید، تخیل طبیعی خلاق را به شیوه‌ای خودآگاهانه‌تر، و به صورت فنی برای آفرینش آنچه به راستی می‌خواهید - خواه محبت و توفیق و شادمانی، روابط دل‌خواه و کار رضایت بخش، بیان نفس و تندرستی و زیبایی، ثروت و توانگری، آرامش درون و هماهنگی، و خواه هر مراد دیگر دلتان - به کار برید.
اثر این شیوه، از میان برداشتن موانع درونی خود ما برای هماهنگی طبیعی و شناخت و یگانگی با خویشتن؛ و در سطحی والاتر، هم‌فازی با جریان روبه کمال کائنات است؛ تا هر کس بتواند مثبت‌ترین جنبه‌ی وجود خود را بروز دهد و در مسیر رشد قرار گیرد.

به احترام همراهی امید بخش‌تان اولین قسمت از این مجموعه را با عنوان "پذیرش فراوانی و ثروت"، به شما خوبان هدیه می‌کنیم. یقیناً نظرات شما در بهبود قسمتهای بعدی راهنمای ما خواهد بود.

2 دیدگاه

 • فرنوش

  عرض وقت به خیر،ودست مریزاد به شما،وهمکاران شما،،،
  خیلی خوبه که تواین شرایط نابسامان،،،شما درارتباط با ذهن وانرژی های سازنده مسائل شخصی وجامعه مطالب مفید،وارزشمند ارائه میدی،خداقوت
  این جهان کوه است،وفعل ما ندا
  سوی ماآید،نداهاراصدا….

 • کتی

  عالی بود و بسیار انرژی گرفتم ، همچنین تبریک میگم بهتون بابت روندی که پیش گرفتین و ارزوی موفقیت روز افزون دارم . و لازم میدونم نکته ای رو خدمتتون عرض کنم و این هستش که من اطمینان دارم که بین ذهن و انرژی های مثبت ان و موفقیت رابطه ی تنگا تنگی وجود داره چرا که بنده به شخصه اتفاقات خوبی رو از طریق خود باوری و توجه به احساسات مثبت درونی در زندگیم تجربه کردم …

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *